PARKIETY SCHODY
Piotr Pryczynicz

Adres:
ul. Sosnowa 37
17-200 Hajnówka
Tel:
85 683 41 35
508 309 516, 511 300 811
E-mail:
producentparkietu@gmail.com

Podłoga jesionowa - deski podłogowe jesionowe

esion jest wyjątkowo eleganckim i stylowym drzewem. Można je znaleźć w miejscach wilgotnych i żyznych; rośnie przeważnie w dolinach rzek, gdzie wraz z dębem i olszą tworzy drzewostany. Jego wyraziste wzory sprawiają, że gdziekolwiek się znajdzie, tworzy w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę, nadając mu charakter. Parkiet jesionowy jest bardzo trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i funkcjonalny. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które np. nie mają ochoty kłaść tak popularnej w Polsce podłogi dębowej, tylko szukają bardziej dekoracyjnej alternatywy.

W naszym zakładzie starannie selekcjonujemy surowce, aby do klientów trafiały jedynie najlepsze produkty, które spełnią ich oczekiwania. Oferowany przez nas jesion dzielimy na trzy klasy jakości. Więcej informacji na temat naszych standardów znaleźć można w zakładce Normy zakładowe. Szeroka gama kolorystyczna oraz znakomite właściwości jesionu sprawiają, że jest on doskonałym wyborem w każdych warunkach. Jeżeli chodzi o twardość, podłoga jesionowa jest pod tym względem zbliżona do dębowej – to znaczy, że obie należą do najtwardszych na rynku. Jesion można układać w pomieszczeniach, gdzie przez cały dzień przebywają domownicy, a także w korytarzach czy na schodach. Parkiet jesionowy będzie się naturalnie i pięknie prezentował w sypialni czy pokoju dziecka.

Solidne i piękne parkiety jesionowe

Podłoga jesionowa ma doskonałe właściwości izolacyjne, zarówno termiczne jak i akustyczne. Nadaje się świetnie na ogrzewanie podłogowe. Nie przyciąga kurzu i posiada zdolność do regulowania mikroklimatu w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Dlatego wybór parkietu jesionowego jest świetnym rozwiązaniem dla alergików. Zróżnicowanie kolorystyczne jesionu doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz i pozwala na sporą dowolność aranżacyjną, zwłaszcza jeśli w domu znajdują się meble o wyrazistych barwach. Miłośnicy stylu minimalistycznego czy wywodzącego się ze Skandynawii z pewnością docenią wyjątkowy charakter jesionu i jego dobrze widoczne włókna. Drewno jesionowe jest materiałem długowiecznym, więc podłogi jesionowe łatwo poddają się renowacji i rozmaitym zabiegom uszlachetniającym, takim jak olejowanie, bejcowanie, lakierowanie czy fazowanie. Ponadto pięknie się starzeje i z czasem ciemnieje pod wpływem światła słonecznego.

Ze względu na to, że jesion rośnie na terenach podmokłych, jest odporny na zmiany wilgotności, wyjątkowo twardy, a przy tym elastyczny. Decydując się na taki parkiet jesionowy można mieć pewność, że jest to inwestycja na lata. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której można obejrzeć wykonane przez nasz zakład podłogi. Wszystkie informacje na temat wymiarów i klas jakości znaleźć można w zakładce Oferta. Serdecznie zapraszamy także do kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości. Jesteśmy pewni, że nasze podłogi jesionowe wprowadzą do Państwa domów nową jakość i indywidualny styl, w którym odnajdzie się każdy z domowników. Niezależnie od charakteru pomieszczenia i jego wielkości, jesion sprawdzi się jako funkcjonalny i elegancki parkiet na lata.

KONTAKT

Telefon kontaktowy:
(85) 683 41 35
E-mail:
producentparkietu@gmail.com
ul. Sosnowa 37,
17-200 Hajnówka