PARKIETY SCHODY
Piotr Pryczynicz

Adres:
ul. Sosnowa 37
17-200 Hajnówka
Tel:
85 683 41 35
508 309 516, 511 300 811
E-mail:
producentparkietu@gmail.com

Parkiet dębowy z Hajnówki

Dąb jest najczęściej spotykanym gatunkiem drewna w Polsce, wykorzystywanym do produkcji podłóg o wyjątkowym wyglądzie i funkcjonalności. Duża wytrzymałość i odporność na działanie wody oraz uszkodzenia mechaniczne czynią z niego materiał uniwersalny. Wiele osób uważa, że posiadanie w mieszkaniu czy domu parkietu dębowego jest absolutną koniecznością. Różnorodność występujących wzorów i odcieni, naturalna barwa oraz unikatowa struktura sprawiają, że parkiet dębowy jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy cenią estetyczne i trwałe rozwiązania. Doskonale sprawdzi się w tradycyjnych wnętrzach, gdzie będzie się idealnie komponował z antykami, ale także w nowoczesnych pomieszczeniach, meblowanych zgodnie z najnowszymi trendami światowymi.

Do produkcji podłóg wykorzystuje się drewno pozyskane z dwóch rosnących w Polsce gatunków: dębu szypułkowego i bezszypułkowego. W naszym zakładzie dokonujemy starannej selekcji, aby wybrać jedynie najlepszy jakościowo surowiec, z którego produkujemy parkiety dębowe. Deski parkietowe dzielimy na trzy klasy jakości, dzięki czemu każdy klient może wybrać podłogę zgodną z jego oczekiwaniami. Szczegółowe dane dotyczące norm znaleźć można w zakładce Normy zakładowe. Dodatkowo różne możliwości wykończenia i ułożenia pozwalają na dostosowanie parkietu do każdych warunków. Zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć, gdzie prezentujemy wykonane przez nasz zakład podłogi.

Wysokiej jakości podłogi dębowe

Parkiet dębowy jest produktem całkowicie naturalnym o wysokim komforcie użytkowania. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i pochłania dźwięki, tworząc w pomieszczeniu specyficzną atmosferę. Ma także właściwości jonizujące powietrze i tym samym nie przyciąga drobinek kurzu, co czyni z niej doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię. Jest także wyjątkowo długowieczna i łatwo poddaje się renowacji. Po latach użytkowania wystarczy cyklinowanie, aby znów cieszyć się piękną i elegancką podłogą.

Korzystamy z nowoczesnych technologii i posiadamy bogate doświadczenie w produkcji parkietów dębowych, dostarczając naszym klientom wyłącznie wysokiej jakości podłogi, którymi będą mogli cieszyć się przez długie lata. Dąb jest materiałem twardym, odpornym na ścieranie, więc bez przeszkód może być układany w pomieszczeniach, gdzie występuje spore natężenie ruchu, takich jak korytarz czy salon, a także na schodach. Poza właściwościami czysto funkcjonalnymi, dąb jest przede wszystkim drewnem eleganckim, starzejącym się z gracją. Decydując się na dębową podłogę klient zyskuje pewność, że jest to inwestycja na lata, zdecydowanie bardziej opłacalna, niż stosowanie rozmaitych rozwiązań, które jedynie imitują prawdziwe drewno. Niezależnie od tego czy posiadają Państwo dom czy mieszkanie, duże czy małe pomieszczenie, drewniany parkiet dębowy z pewnością spełni pokładanie w nim oczekiwania. Szczegółowe informacje na temat klas jakości oraz wymiarów można znaleźć w zakładce Oferta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

 

KONTAKT

Telefon kontaktowy:
(85) 683 41 35
E-mail:
producentparkietu@gmail.com
ul. Sosnowa 37,
17-200 Hajnówka