PARKIETY SCHODY
Piotr Pryczynicz

Adres:
ul. Sosnowa 37
17-200 Hajnówka
Tel:
85 683 41 35
508 309 516, 511 300 811
E-mail:
producentparkietu@gmail.com

O FIRMIE

Zakład Stolarski – Parkiety Pryczynicz istnieje od 1988 roku i zajmuje się produkcją podłóg drewnianych z drewna krajowego. Jest firmą rodzinną założoną przez Krzysztofa Pryczynicza. W 2000 r. została rozbudowana i przerejestrowana na syna – Piotra Pryczynicza. Zakłady nasze znajdują się w Hajnówce w woj. podlaskim (65 km do Białegostoku) blisko Puszczy Białowieskiej. Specjalizujemy się w produkcji parkietu, deski dwuwarstwowej z najgrubszą warstwą użytkową na rynku 6 mm (nadaje się na ogrzewanie podłogowe) i lameli – formatek z drewna dębowego i jesionowego, które jest bardzo twarde i wytrzymałe na ścieranie. Parkiet i deska wyprodukowana jest w oparciu o zaawansowaną technologię i nowoczesny park maszynowy, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości. Drewno do ich produkcji jest starannie wyselekcjonowane. Najwyższa jakość produktu cieszy się uznaniem nie tylko na rynku krajowym ale i taże na tak wymagających rynkach europejskich jak Szwecja, Niemcy, Belgia, Wielka Brytania, Włochy.

Oferujemy naszym odbiorcom transport i pełne doradztwo w zakresie układania. Od wielu lat współpracują z nami profesjonalne brygady montażowe układające nasze produkty. Możemy polecić którąś z nich. Korzystanie z ich usług nie jest oczywiście obowiązkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w skład której wchodzi między innymi deska dębowa dwuwarstwowa olejowana lub lakierowana, po ułożeniu pozostaje tylko korzystać z eleganckiej naturalnej dębowej podłogi, czego Państwu życzymy.

Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Nasza jakość jest naszą reklamą. Zainteresowani mogą skontaktować się z firmą Parkiety Pryczynicz, albo złożyć zamówienie bezpośrednio przez telefon, drogą e-mailową lub na miejscu w Zakładzie. Zapraszamy.
Piotr Pryczynicz

KONTAKT

Telefon kontaktowy:
(85) 683 41 35
E-mail:
producentparkietu@gmail.com
ul. Sosnowa 37,
17-200 Hajnówka