Gwarancja jakości
Podłoga jesionowa

Podłogi i parkiety jesionowe

Podłoga jest najważniejszym elementem mieszkania, jest istotną częścią indywidualnej, domowej atmosfery.

Podłogi drewniane sprawiają, iż w mieszkaniu panuje wyjątkowo przyjemny i nobliwy klimat, nadający charakter naszemu wnętrzu. Z jednej strony ciepła powierzchnia, z drugiej zaś unikalna budowa w postaci ciekawego usłojenia. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, są wytrzymałe na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki higroskopijności drewna posiadaja zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym jest zainstalowana.

Podłoga drewniana jest ponadczasowa i nie ulega trendom mody. Duża wytrzymałość i uniwersalność zastosowania sprawia że posadzka drewniana cieszy się dużym powodzeniem od wielu lat.

Wybór rodzaju podłogi drewnianej to niewątpliwie trudna i złożona decyzja, chociażby z uwagi na fakt, że oferta jest bogata. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy, mianowicie wygląd podłogi po jej zamontowaniu i wykończeniu powierzchni.

Chcielibyśmy Państwu zaproponować podłogę drewnianą t.j parkiet jesionowy

podłoga drewniana

jak i deskę parkietową jesionową

parkiet jesionowy

Drewniane parkiety są piękne i trwałe. Pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Mogą być albo skromne i nie rzucające się w oczy albo stanowić główną ozdobę pomieszczenia. Wszystko zależy od sposobu ich ułożenia, doboru wielkości deszczułek.

Więcej informacji w podstronie OFERTA. Serdecznie zapraszamy!